קיבצנו עבורכם את כל המידע הדרוש על צאטים
אוכל תזונה ושתייה טלפון ותקשורת תיירות חדשות ומידע דף הבית
פנאי ובידור אינטרנט ומחשבים סגנון חיים כלכלה וממון קניות וצרכנות
חוק וממשל תחבורה ונסיעות אטרקציות ופינוקים טיולים ונופש עולם הבמה, סטייל ורכילות
יזמות ועסקים הריון ולידה בריאות ורפואה לימודים תעסוקה

AllWeb.co.il

אינדקס אתרים בקליק
הוסף למועדפים הפוך לדף הבית


דף בית - אינדקס אתרים > אינטרנט ומחשבים > צאטים
אינטרנט ומחשבים - צאטים

 תפוז צ`אט
צאטים - אינטרנט ומחשבים - תפוז צ`אטברוכים הבאים לצ'אט של תפוז אנשים. הצ'אט של תפוז אנשים יוצר עבורכם את מקום המפגש המושלם ברשת. בחדרי השיחה השונים תוכלו לפגוש חברים ישנים ולהכיר חדשים, לשוחח באנגלית או בעברית עם אנשים מרחבי העולם ולחוות חוויות אשר רק תפוז אנשים מאפשר אותן.

 וואלה! צ`אט
צאטים - אינטרנט ומחשבים - וואלה! צ`אטוואלה צ'אט

 נענע צ`אט
צאטים - אינטרנט ומחשבים - נענע צ`אטברוכים הבאים לצ'ט של נענע, קהילת הצ'ט הגדולה בישראל בעזרת חדרי הצ'ט של נענע תוכלו לפגוש חברים חדשים, למצוא אהבה או סתם להעביר את הזמן בכיף.בחרו בסוג הצ'ט החביב עליכם - בסיסי או מתקדם, לחצו על הקישור הרלוונטי -ואתם יכולים להתחיל לדבר עכשיו גם בנייד - גולשים בצ'ט של נענע בכל החברות הסלולריות

 צ`אט MSN
צאטים - אינטרנט ומחשבים - צ`אט MSNברוכים הבאים לצ'אט החדש של MSN, המקום למצוא חברים שמתאימים לך. לחץ על הקישור שבו אתה מעוניין ותיכנס מיידית לצ'אט שבחרת. אם החדר שאליו הגעת לא מתאים לך, פשוט קפוץ לאחד אחר. צ'יטוט נעים!

 צ`אט GOOP
צאטים - אינטרנט ומחשבים - צ`אט GOOPפורטל הנוער מציע בלוגים, משחקים, פורומים וצ'ט. ניתן לעיין בקריקטורות ולצפות בקטעי וידאו.

 ציטוטים
צאטים - אינטרנט ומחשבים - ציטוטיםברוכים הבאים לציטוטים :) האתר שמתעד את תרבות האינטרנט הישראלית, האתר הוא מאגר ציטוטים שנשלחו על ידי גולשים מרשתות הצ'אטים השונות ברחבי האינטרנט. מקום טוב להתחיל בו הוא דף הציטוטים הגדולים שמכיל את הציטוטים שדורגו הכי גבוה על ידי הגולשים. .: צ'אט :. אם אהבתם את האתר אתם חייבים לבקר בצ'אט שלו ולפגוש את הדמויות מאחורי הציטוטים, אפשר להתחבר לצ'אט של ציטוטים באמצעות הדפדפן מהדף הזה. או להתחבר ישירות דרך תוכנת IRC, בשביל ללמוד איך עושים זאת כתבנו מדריך במיוחד בשבילכם והוא נמצא כאן: המדריך למצ'וטט המתחיל. אהבתם? רוצים גם? אז יאללה! ציטוטים אישי נותן לכם לנהל מערכת ציטוטים משלכם באופן מלא בשליטה מלאה על מאגר הציטוטים שלכם. תוכלו לפתוח מאגר פרטי רק לצ'אט שנמצא בניהולכם או סתם למלא אותו בציטוטים מתקופת בית הספר שלכם :)


צאט טרנד | תפוז צ`אט | וואלה! צ`אט | נענע צ`אט | צ`אט MSN | צ`אט GOOP | צאטים